Neler Yeni?
Anasayfa / Moda / Gelinlik Modelleri / 2014 Gelin Saçı Modelleri

2014 Gelin Saçı Modelleri

Düğün hazırlığı yapan gelin adaylarının gelinlik modelleri ile beraber en çok arayışı içerisinde olduğu ve önemli olan tasarımlar arasında geliyor.

Düğüne hazırlık öncesi her türlü detayı düşünen ve hazırlığını yapan hanımlar için en gelin saçları çözmesi zor konulardan biri. Zira her kadın hayatının en önemli günlerinden birisi olan düğün gecesinde çok şık olmak ve gelen ziyaretçilerin ilgisini üzerinde toplamak isteyecektir. Kuğu güzelliğine bürünerek göz kamaştırıcı olmak için bu aşamaya dikkat etmek ve en doğru tespiti yapmak gerekiyor. 2014 gelinlik saç modelleri hanımların aradığı şıklığı ve naifliği duruşlarıyla sunuyor. Tabii ki de seçim yapmadan önce iyi bir araştırma yapmak da geliyor.

Öncelikle gelinliğimizin modeli ve detaylarına dikkat etmememiz gerekiyor. Gelinlik seçimi sonrası saç modeliniz ile bir prova yapmanız sizin için en ideal yol olabilir. Prova yapma imkanınız yoksa bile zevklerinize güvenerek doğru kombinasyonu sağlayabilirsiniz. Gelinlik başları ufak detaylar olarak görünüyor olsalar da bütünlüğü sağlamak adına ince ayrıntılardan birisidir. , gelinliğinizin güzelliğini ve şıklığını ortaya çıkarmak için birebir. Çok şık bir gelinlik başı ile aynı güzellikte bir gelinliği bütünleyebilirseniz, imajınız ile düğün davetlilerin dikkatlerini üzerinizde toplayabilirsiniz.

Galerimiz de sizler için hazırladığımız yeni modellerimiz, yılın trend ürünlerinden seçilmiş tasarımlardır.

Resimlerin üzerine tıklayarak gelinlik başı modellerini büyük boy olarak inceleyebilirsiniz.

Hakkında Moda Editörü

Merhaba, tarifvekadin.com'un site editörüyüm. Bizimle iletişime geçmek isterseniz, iletişim sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Modanız daim olsun!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top